Фото: Вікіпедія

Журнал "Барвінок" закривають - дітям більше він не цікавий

Видання заснували у 1928 році.

Догралися у "танчики" і доклацались на приставці.

Редакція легендарного журналу "Барвінок" повідомила про його закриття.

Як повідомляє Читомо, причиною такого рішення стала відсутність інтересу сучасних дітей до друкованих видань.

"Діти масово занурюються у віртуальний світ, це не найкращий час для журналу з його апелюванням до сенсів, реальності... Наш кораблик вже пришвартовується, ми сходимо на берег, де нас чекають рукописи ще не закінчених книг, підручників, волонтерська робота. Тож іще зустрінемося. Тому не прощаємось, а кажемо: "До побачення!", - зазначила команда журналу.

Фото: Вікіпедія

Журнал "Барвінок" заснували ще у січні 1928 року у Харкові. Після перерви під час війни, його знову почали випускати з 1945 року, але вже у Києві.

До 1990 року "Барвінок" був єдиним українським періодичним виданням для молодших школярів. Журнал видавав українських письменників, величезну увагу приділяв людським цінностям і вихованню дітей. За 86 років вийшло понад 315 млн примірників цього видання.

А з такою "цифровізацією" молодшого покоління навряд чи про нього згадають вже за 50 років.

Хай живе Counter Strike і Dota! 😰

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Dimych Q
Погоджуюся з natoloka. Вкрай смішно сподіватись на успіх маючи на озброєні старі підходи. Моя мала читає в основному сучасну літературу, а не гафталінових письменників старих часів. Їх можна залишити для школи, а журнал мені так видається застряг на совкових підходах і небажанні креативно розвиватись.
24 черв 2019 р., 19:53
natoloka
Під лежачий камінь вода не тече. Бездарі в керівництві та старі підходи нажаль дуже часто виставляють легендарні продукти на межу виживання. Нехай вивчають ринок. Дітям цікавіше читати Піксарівське, Діснеївське та дещо з вітчизняного але сучасного мультиплікаційного субпродукту.
24 черв 2019 р., 17:29
Роман Подкур
Цілком погоджуюсь! Діти давно у цифровому світі, вони там читають все, тому журнал в цифру і він буде потрібний! Візьміть на роботу декількох програмістів, є навіть волонтери, які цим можуть зайнятися! Просто треба кинути клич!
24 черв 2019 р., 17:16
Maksim Pereyma
А що заважало перейти в Інформаційний простір? Завести сторінку в соц. мережах, веб-сайт де будуть читати ваші статті? Монетизація сайтів можлива. Просто не правильний маркетинг та управління. Не баджання йти в ногу з часом. А не діти наклацали...
24 черв 2019 р., 17:06
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту