Журналістка сп'яніла в прямому ефірі, ведучи репортаж з Забігу тверезості (відео)

До кінця двохвилинного включення дівчина зовсім "попливла", тому білоруський канал перервав ефір.

Жоден журналіст не застрахований від курйозів і конфузів в прямому ефірі. Але найчастіше причиною телевізійних "надзвичайних ситуацій" стають сторонні люди або технічні нюанси. У цій же історії звалити нема на кого.

1 січня у Мінську проходив Забіг тверезості. Такий ось забавний парадокс. І журналістка місцевого телеканалу СТВ Олена Козлова була відправлена ​​на репортаж. Вона зуміла зібрати необхідну інформацію і навіть записала її на аркуші. Але прочитати до кінця так і не зуміла.

Мабуть, перебуваючи на морозі, дівчина вирішила "зігрітися". Але не розрахувала сили після новорічної ночі - і по ходу трансляції "попливла". Вона не могла підібрати потрібні слова, навіть читати їй було вкрай складно, язик почав заплітатися, а от посміхатися не виходило. І ведучий новин був змушений на півдорозі зупинити "Забіг тверезості".

У коментарі TUT.BY заступник генерального директора СТВ Кирило Казаков так прокоментував те, що трапилося:

- Дівчина перехвилювалася. Вона весь день була на ногах, знімала, ввечері було одне з перших для неї прямих включень. У неї піднявся тиск, після закінчення включення кореспондент втратила свідомість, її приводив до тями оператор. Олені знадобилася медична допомога. Зараз з нею, слава богу, все в порядку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту