Зірка 90-х Dr. Alban: "Одного разу виступав в Україні для трьох міністрів"

Фото: facebook.com/dralbanofficial
Виконавець хіта "It's My Life" - про своє особисте життя, про Київ і про роман з українкою.

У святковий вечір, 31 грудня, на каналі 1+1 о 20:20 покажуть новорічний "Вечірній Квартал". Спеціальним гостем шоу стане відомий шведський співак "Доктор Албан" (Dr. Alban), який виконає свій легендарний хіт "It's My Life". Про цю пісню, свій зв'язок з Україною та особисте життя музикант розповів в інтерв'ю перед записом концерту. Під час якого, до речі, Dr. Alban не тільки заспіває, а й візьме участь в одному з номерів "кварталівців".

Про вічний хіт

"Взагалі, ця пісня," It's My Life ", мені до сих пір не набридла. Хоча максимум за концерт я можу виконати її два рази, при тому, що публіка, природно, завжди вимагає більше".

Про враження від України

"Я вже не вперше приїжджаю до України, зокрема, до Києва, і можу сказати, що за останні пару років країна дуже змінилася. Видно, як вона розвивається: з'явилося багато красивих будівель, люди стали більш гостинні". - каже артист.

Про виступ на вечірці для чиновників

"Найдивовижніше місце, де я виступав, було в Україні. Це була закрита вечірка кілька років тому, яка проходила десь за містом. Незважаючи на те, що на ній було багато гостей, я запам'ятав, як під час мого виступу за столом сиділо тільки троє чоловіків. Як мені потім розповіли, це були троє міністрів. "

Про особисте життя

"У мене дві дочки: однієї - п'ятнадцять років, другий - одинадцять. І, до речі я завжди радий знайомству з дівчатами. Більш того, вони часто самі зі мною знайомляться. А я - і не проти. У минулому, до речі, у мене був роман з українкою. І я не виключаю, що і в майбутньому він знову може статися ", - зізнався 62-річний ловелас.

Про очікування від Нового року

"Особисто мій головний план на наступний рік - це продовжувати займатися тим, чим я займаюся. І ще, мені б хотілося, щоб на всій планеті нарешті запанував мир. І в Україні, в тому числі", - сказав музикант, чий виступ дивіться вже завтра, 31 грудня: новорічний "Вечірній Квартал" о 20:20 на каналі "1+1".

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту