Зірка англійського футболу змусив червоніти від сорому телекоментаторів в Азії

Причина - його прізвище, яке вимовляти вголос просто непристойно.

У найсильнішій футбольній лізі планети, Прем'єр-лізі Англії, названо ім'я "Гравця місяця". Їм вперше в кар'єрі став 29-річний нападник скромного клубу "Норвіч" Теему Пуккі, фін за національністю. Титул і трофей він отримав не дарма. Нехай його клуб поки і не тішить результатами в турнірі ("Норвіч" в 4-х матчах набрав лише 3 очки, і поки йде на передостанньому, 19-му місці в таблиці), але сам Теему - справжній герой. У цих 4 матчах він забив 5 м'ячів особисто і ще раз відзначився результативним пасом на партнера. Всього поки "Норвіч" забив 6 голів в АПЛ, тобто Пуккі взяв участь у всіх - незамінний гравець!

Однак його несподівана результативність доставляє масу проблем шанувальникам англійського футболу, які проживають в Азії, зокрема в Сінгапурі та Малайзії. Там маса фанатів АПЛ, які не пропускають жодної телетрансляції. Але кожен гол Пуккі змушує червоніти від сорому телекоментаторів, що ведуть трансляції малайською мовою (державна для обох країн). Справа в тому, що прізвище Пуккі на цій мові (точніше на жаргоні) означає... жіночий статевий орган. Причому, саме матірний, вкрай непристойний, варіант назви.

І що робити телекоментатору? Адже не скажеш: "Гол забив нападаючий" Норвіча ", прізвище якого ми не можемо називати з цензурних міркувань"?

А Пуккі все забиває і забиває. І деякі (особливо сміливі) любителі футболу в Малайзії вже готові стати персональними фанатами фіна.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту