Зірка серіаліті "Київ днем і вночі" на сміх-допиті: "У більшості українських зірок немає почуття гумору"

Жвавий і харизматичний Макс Сосновський на прізвисько "Фізрук" є таким насправді - за плечима у хлопця інститут фізкультури. Але прославився він завдяки участі в шоу Нового каналу: "Топ-модель по-українськи" та "Київ днем і вночі".

Глядачі його запам'ятали як дуже гострого на язик хлопця, з особливим почуттям гумору. Зараз він збирається дивувати світ новим телеформатом з дивною назвою "Брінзя TV". Шоу, де "Фізрук" Сосновський виступить у ролі їдкого, як соляна кислота, світського хронікера, виходитиме прямо на YouTube Нового каналу, минаючи ТВ. Тому "Йод" вирішив випробувати Макса перевіреним методом - #сміх-допитом.

- Коли востаннє ви сміялися до сліз?

- До сліз я не сміюся. Мій варіант - це коли починає колоти в боці, я задихаюся і корчуся. А колись в підлітковому віці, зізнаюся, навіть трохи описався від сміху. Більше намагаюся такого не допускати.  

- Як ви думаєте, від чого залежить почуття гумору: від інтелекту, освіти, генів? Ваша версія?

- Усе просто: почуття гумору або є, або немає - третього не дано.

Фото: instagram.com/maxsosnovskyi

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Щоб у косметологів, які колють ботокс, було більше роботи. 😊

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- Нещодавно для YouTube Нового каналу ми почали знімати шоу "Бринзя TV", в якому я на всяких світських тусовках ставлю нашим зіркам дурні і смішні питання. Виявилося, що у більшості вітчизняних селебрітіз почуття гумору немає взагалі. А про самоіронію вони й не чули.

Наприклад, ми говорили з Яном Гордієнком - одним з найпопулярніших блогерів СНД. І я запитав, чи носить він іконку в гаманці. І він так дивно подивився і відповів: "Ні-і-і. А ти?" Хоча, хіба не зрозуміло, що це прикол? Олег Скрипка, на жаль, теж не потрапив з нами на одну хвилю гумору та не підіграв у відповідях на смішні питання.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися?

- Дівчина має сміятися так, щоб у неї не було видно пломб, ясен і щоб її верхня губа при цьому не піднімалася до носа. Ось тоді у нас явно може щось наклюнутися.

Фото: instagram.com/maxsosnovskyi

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс - не сумісні"?

- Ні, звісно. Всі, у кого бодай раз був секс, знають, що це страшенно смішно. Головне, не втратити під час сміху бажання.

- А у вас був смішний секс? Це як?

- Це коли іноді ти буваєш не в змозі сам потрапити, куди потрібно. І дівчині доводиться тобі допомагати, поправляти і спрямовувати. От тоді і стає смішно.

- Сміх без причини - ознака?..

- Це бомба! Бажаю всім сміятися завжди. Іронія і сміх - це штуки, які допомагають згладжувати безліч життєвих проблем. Усім раджу.

- Українці - весела нація? Чи, може, є хто-то веселіше за нас?

- Ми не просто весела нація, ми найвеселіша нація. Адже в ситуації, в якій ми живемо, тільки й лишається, що сміятися та радіти. Відправ будь-якого європейця жити в наших умовах, так він дуже скоро з вікна кинеться. А ми нічого - закохуємося, будуємося, плодимося, ще й радіти примудряємося.

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він врятував вас у непередбаченій ситуації?

- Гумор завжди допомагав мені складати сесії. Я був дуже ледачим студентом і погано вчився. Крім того, щоб ходити на пари, я нічого не робив. І коли приходив на іспит, мені було навіть списувати ліньки. Тому я тягнув квиток, одразу сідав за першу парту і починав жартувати і розважати викладача. І це реально допомагало! Так я ні разу не заплатив ні за один іспит і залишався весь час на стипендії.

Фото: instagram.com/maxsosnovskyi

- Питання-парадокс: "Вам не спадав на думку... спис?" (с)

- Спис - ні, а от м'яч якось у голову зарядив. Тоді в мене все всередині перевернулося. Тепер так перевернуто й живу. 😊

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту