Співачка, зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер: "Ця книга стала бестселером серед акторів – рекомендую"

Наша сьогоднішня #книгонавтка - яскрава і талановита співачка, акторка та блогерка Анна Трінчер. Дівчина любить освітню літературу, тому і розкаже про одну з таких книжок. Там йдеться про акторську майстерність, її тонкощі та секретики. До речі, поради з книги Аня вже використовувала на знімальному майданчику. Читаємо та занотовуємо.?

На моїй книжковій полиці особливе місце займає навчальна література та книжки, які мене надихають. Одним з останніх таких придбань стала книга "Додай мене в друзі" Алли Клименко та Дмитра Діра, яка наповнена реальними історіями сильних людей, їх враженнями і перемогами. Зізнаюся: деякі історії просто довели мене до сліз, але після прочитання все одно залишається такий приємний післясмак і почуття віри в себе та інших людей.

Своєю ж улюбленою книгою на даний момент я можу назвати посібник знаменитої викладачки акторської майстерності Іванни Чаббак "Майстерність актора: Техніка Чаббак". Ця книга дуже легко і доступно пояснює техніку Станіславського при роботі актора над роллю. Саме тому вона стала бестселером серед артистів та діячів театрального і кіномистецтва. А школа Чаббак допомогла багатьом голлівудським акторам, серед яких і Бред Пітт, і Джим Керрі, досягти вершин акторського мистецтва. 

Матерiали по темi
Голлівудський репетитор Івана Чаббак: Завжди кажу учням, що достатньо добре не буває ніколи

В "Майстерності актора" описуються 12 ступенів досягнення ідеальної формули акторської гри, де є передісторія, сценічна задача, надзавдання, емоційна пам'ять, перешкоди на шляху досягнення надзавдання та ін. Це як одна велика подорож, яку проходить актор під час підготовки до ролі і самого виконання.

Ця книга потрапила мені в руки не випадково. Мені рекомендував її мій друг, з яким ми познайомилися на зйомках серіалу "Школа" три роки тому, але прочитала я її тільки в минулому році.

Оскільки я вивчаю акторську майстерність, я багато чого почерпнула в цій книзі для себе. Відкрила нові акторські техніки, які допомагають в роботі, розділила для себе акторську гру на 12 щаблів, згідно з технікою Чаббак.

Вся акторська гра - це перегук з життям. І для того, щоб відтворити емоцію, ми повинні перекласти біль і переживання свого героя на ситуації, які відбувалися в нашому житті. І тільки в цьому випадку емоція буде справжньою. Тому кожен щабель техніки Івана Чаббак пояснює життєвими ситуаціями.

Але, не дивлячись на те, що в книзі дуже велика кількість прикладів і пояснень, які подані простою мовою, читається вона нелегко. Оскільки це все-таки навчальна література, тут потрібно вникати в кожне написане слово, візуалізувати і намагатися запам'ятати.

Анна Трінчер.
Я б рекомендувала цю книгу перш за все всім своїм колегам і людям, які хочуть отримати уявлення про акторську гру.

До речі, буквально на днях під час зйомок фільму "Скажене весілля 3" мені вдалося застосувати і зміцнити всі отримані знання. А вийшло у мене чи ні - можна буде побачити в кінотеатрах. ?

І наостанок наведу одну з моїх улюблених цитат в цій книзі. Звучить вона так:

Чим глибше ви знаєте себе, тим кращим актором ви можете стати.

Мені здається, знання себе допоможе не тільки в акторській грі, але і в житті. ?

Матерiали по темi
Акторка серіалу "Школа" Анна Трінчер розповіла про розставання з хлопцем у новій пісні
Анна Трінчер
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту