Зірка "Скаженого весілля" Поліна Василіна: На яку вечірку не прийду - Джиммі поруч

Рік тому роль у цьому фільмі зробила Поліну Василіну однією з найвпізнаваніших молодих українських акторок. Напередодні прем'єри сиквела дівчина розповіла нам про сльози на зйомках комедії, відносини зі своїм партнером-французом Джиммі Воха-Воха й нові проєкти.

У чому фішка другої частини "Скаженого весілля"

- Поліно, 25 грудня - прем'єра сиквела "Скажені весілля". Який тепер конфлікт покажете?

- Цього разу в батьківському домі абсолютно несподівано з'являється моя старша сестра (її зіграла актриса Катерина Кузнєцова. - Авт.), яка привозить туди свого хлопця. Але чому знову виник конфлікт, глядачі дізнаються, коли подивляться фільм. Не буду спойлерити.

- Можете хоча б натякнути, що буде з героєм Назара Задніпровського, який грає вашого батька? Невже досвід першого весілля нічого не навчив Василя?

- Події першої частини він ще пережив, але з тим, що станеться далі - Василь впоратися не може. Новина про весілля другої дочки для нього занадто важка, тому що він не готовий знову проходити через всю цю метушню і підготовку. Все ж має бути ідеально, щоб сусіди нічого не подумали. А потім розкриється те, що він не може прийняти. І Василь знову виступить проти.

Але у моєї сестри буде група підтримки у вигляді мене й мами, яка вічно переживає і плаче.

На зйомках я пройшла дев’ять кіл пекла

- Ви згадували, що під час зйомок першої частини були труднощі з гримом, з французькою вимовою. А цього разу були якісь подібні професійні виклики?

- Цього разу було менше викликів, бо ми були багато до чого готові. Минулого разу мене ніби холодною водою облили. На зйомках я пройшла дев'ять кіл пекла (акторці довелося освоїти французьку вимову за два тижні. - Авт.), тому тепер була готова до декількох фраз французькою.

Хіба що Джиммі Воха-Воха знову страждав. Цього разу його роль у фільмі більше моєї. Його знову ганяє мій тато. І Джиммі довелося дуже багато говорити українською, але він у нас - молодчина, впорався.

Звісно, всі ми побоювалися, що буде вже не так цікаво в порівнянні з першою частиною. Але першого ж дня - це почуття розвіялося. На зйомках ми були, як одна сім'я.

Багато хто думає, що ми були впевнені в успіху першої частини. Але тоді для всіх це був величезний експеримент. Перша продюсерська робота в кіно для Юри Горбунова, кінодебют для багатьох акторів. Але все минуло дуже-дуже добре.

- Фільм дуже смішний, позитивний. А за кадром теж була така атмосфера?

- Дуже часто комедії знімаються в серйозній атмосфері, а мелодрами та драми - у веселій. Комедія - завжди така продумана історія, адже кожна сцена має сприйматися глядачами так, як це задумано. Жарт може бути дуже хорошим, але якщо він не в ту мить сказаний або не так зіграний - глядач його не зрозуміє. Тож на зйомках усі були дуже зосереджені. До того ж, на майданчику звучало декілька мов. І мовний бар'єр теж ускладнював роботу. Часто це справді було по-скаженому. Але без весілля :) Іноді сумно, іноді складно. Але зрештою вийшло смішно. Тож це було того варте.

Нас розважали всенародні артисти

- А хто у вас був тією людиною, який допомагав розрядити обстановку на зйомках?

- Звісно, Назар Задніпровський. Він у нас джерело жартів, анекдотів - хороших і не зовсім 😊.  

Іноді я плакала через те, що не виходило зробити сцену французькою мовою. І "тато" мене завжди заспокоював. В акторському вагончику стояв сміх - четверта це ранку або сьома вечора. А коли ще й Юра Горбунов приїжджав - тоді взагалі регіт. Всенародні артисти нас удвох розважали.

- Присутність на зйомці запрошених зірок ускладнювало роботу?

- Зовсім ні. Ніхто не поводився якось неправильно. Єдине - ми підлаштовувалися під гастрольний графік Потапа, Олега Винника, Юри Горбунова. Але ніколи не відчувалися понтів. Усе було в прекрасної дружній атмосфері. Напевно, це заслуга нашого режисера Влада, який нікого не виділяв. Усі одне з одного жартували, фотографувалися, імпровізували, сміялися.

- Кажуть, після зйомок ваш партнер - француз Джиммі Воха-Воха - зачастив у нашу країну. Це правда?

- Так, на яку вечірку прийду - завжди Джиммі поруч (сміється). Як не зайду в Інстаграм - Джиммі постійно в аеропорту. І він летить до Києва, в Україну, звісно ж! Іноді просто по вулиці іду та помічаю його.

Вчора була в районі Бессарабського ринку, дивлюся: Джиммі стоїть! Чому він стоїть? Не знаю. Може, він знайшов тут "українське кохання". Але не впевнена, нічого не стверджуватиму. Просто є такі підозри.

- Тобто ви не настільки близько спілкуєтеся, щоб обмінюватися таємницями?

- Ні (сміється). Я постійно зустрічаю його в місті, але не навмисно.

Коли зустрічаєш людину - її колір шкіри не має значення

- А ви б у принципі могли будувати стосунки з чоловіком з іншої країни? Може, вже був такий досвід?

- Мій найкращий друг - грузин. І я зареклася, що ніколи не вийду заміж за грузина. Напевно, так і з іншими національностями.

Коли зустрічаєш людину - ні його колір шкіри, ні мова не мають значення, щоб знайти спільні точки стикання. Але насправді, це дуже складно, тому що у вас вже на ментальному рівні закладені різні поняття. Ви ніяк одне одного не перекричите. Особливо, коли познайомитеся із сім'ями одне одного, коли у вас з'являться діти. Це все як сніжний ком.

Проблема не в тому, що хтось із вас поганий. Просто ви - різні. Бажано, напевно, будувати стосунки з людиною з рідної країни, інакше вас чекає маса труднощів, до яких не всі готові, це на мою думку. Але ніколи не кажи ніколи. Все можливо.

- Над чим працюєте зараз? Де ми зможемо вас побачити найближчим часом?

- Серіали з моєю участю стабільно виходять на каналі "Україна". Недавно успішно пройшов серіал "Сидоренки-Сидоренки" на "1+1". Ми дуже щасливі, що він прогримів. І сподіваємося на другий сезон.

Є спроби. Поки що не можу говорити на які проєкти. Навесні, нарешті, вийде ще один повнометражний фільм "Гола правда".

- Назва провокаційна.

- Так, там буде і "гола", і правда. Із запрошених зірок, до речі, там Слава Камінська. Також я граю в театрі "Актор". Невдовзі готуватимемо прем'єру.

Мене просили оголитися в останню секунду

- У театрі вас зазвичай можна побачити в серйозніших ролях? Вистава "Схід-Захід" з вашою участю присвячений Сенцову...

-  Не зовсім. Швидше - темі військового конфлікту. Зараз вона відживає своє, слава богу, бо всі ми сподіваємося на закінчення цього жаху. Сподіваюся, скоро не буде потреби його грати.

Але, насправді, не скажу, що в театрі у мене серйозні ролі, а на ТБ - ні. Просто не всі дивляться телевізор. Якщо цікаво познайомитися з іншими моїми роботами - стежте за мною в соцмережах. Я завжди публікую там анонси.

- Чи часто намагаються наші режисери експлуатувати зовнішність молодих акторок. Чи правда, що вас теж просили трохи оголитися в останній момент?

- Так буває. У мене були ситуації, коли мене просили оголитися в останню секунду. Але я казала: "Ні". Мені все одно, що про мене скажуть. Не люблю, коли це невиправдано. Реагую не те, щоб різко, але справедливо. Якщо розкласти по полицях сценарій - часто доволі очевидно, що "це" там не потрібно. Просто за допомогою оголення режисер сподівається підгодувати свої надії на успіх фільму. Я б хотіла знятися в еротичній сцені. Поки є молодість, поки є краса, поки є, що показати. Але в моїй картині світу це має бути виправдано, естетично та не вульгарно. І обговорюватися на етапі препродакшена, а не на зйомках.

Дівчата, які роздягаються за першої ж можливості використовують це як піар-хід. Але це дуже швидкоплинний спосіб привернути увагу. Це не залишиться у вічності. Просто глядач скаже: "Так! Прикольно. Симпатичні груди, попа". Тоді навіщо? Тож я чекаю свого режисера, свого сценарію.

- Але після виходу "Скажені весілля" вам напевно пропонували знятися для чоловічих журналів. Ваше обличчя різко стало впізнаваним, ви дуже гарна дівчина...

- Так, але воно стало впізнаваним як обличчя милої дівчинки. Моя героїня - не об'єкт залучення уваги для чоловічої аудиторії в форматі журналів XXL. Якщо запропонують - я готова обговорити. Але дуже хочеться уникнути вульгарності, бо цього навколо дуже багато. Я завжди дивлюся на декілька кроків вперед і зважую, тому не ведуся на дурниці.

Репутація акторки можна зіпсувати миттєво

- А з якими труднощами у нас в принципі доводиться стикатися молодим акторкам? Яку пораду можете дати дівчаткам, які тільки мріють про кіно?

- Скажу по своєму маленькому досвіду. Дуже багато дівчаток ходять в рожевих окулярах і сподіваються на бодай якийсь шанс. І цим можна легко скористатися. Можна працювати за безкоштовно. Піти на кастинг і дізнатися, що це зовсім не кастинг.

Я теж потрапляла в дурні ситуації. Тому раджу все декілька разів перевіряти. Що це за люди, звідки вони? Витратиш пів години в інтернеті - і побачиш, що все це мішура. Тому головна порада - бути уважною і не поспішати. Зіпсувати репутацію можна дуже швидко: одна публікація, фотографія або неправильний крок - і все. Ти завжди, як на мінному полі. Тому до всього треба ставитися з розумом і кмітливістю, як б не банальна була ця істина.

- У яких ще амплуа мрієте себе проявити?

- Кожна актриса на певному етапі переходить у нову вікову категорію: з маленької милої дівчинки в підлітка, з підлітка - в привабливу дівчину-інтриганку, бухгалтерку, секретарку, коханку, потім - у жінку, матір дітей, бабусю. Це стандартний шлях.

Так і я потихеньку просуваюсь (Поліні - 21. - Авт.). Зараз частіше пропонують ролі стервозних, дуже імпульсивних, наполегливих дівчат, які борються за своє щастя. Раніше у мене були спокійніші, миліші героїні.

Просто спершу через якесь внутрішнє затискання ти не можеш проявити себе з різних сторін. Але поступово розслабляєшся, не стримуєшся в хорошому сенсі цього слова і стаєш багатогранною акторкою. Тож немає конкретної ролі, образу. Треба пробувати все. Власне, це я і роблю.

Фото - Facebook @CrazyWedding.movie; @apollinariyaR

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту