Фото: Dove Shore

Зірка "Теорії великого вибуху" Маїм Бялик в інтерв'ю "Йоду": "Дівчатка, нас обмежує тільки уява!"

Актриса, вчений-нейробіолог і письменниця розповіла нам про зв'язок з Україною, свою героїню Емі та про те, як їхній серіал змінив світ. Це її перше інтерв'ю українській пресі.

16 травня - світова прем'єра заключної серії "Теорії великого вибуху", найпопулярнішого ситкому останнього десятиліття. За ці роки мільйони глядачів з усього світу полюбили акторів та їхніх героїв. Але особливою для багатьох стала саме Маїм Бялик, яка зіграла роль Емі Фари Фаулер 👩‍🔬. За цю роль актрису чотири рази номінували на премію "Еммі", а її героїня стала новою рольовою моделлю для всіх дівчаток, які не вписуються в шаблони.

Декілька років тому актриса вперше відвідала Київ і зізналася, що вона - "наполовину українка". Про це та багато іншого Маїм розповіла нам в інтерв'ю.

Фото: cbs.com

"Моя родина покинула Україну перед Другою світовою"

- Маїм, багато років тому ваші родичі були змушені тікати з Києва. Пам'ятаєте, коли вони вперше заговорили з вами про це?

- Моя родина покинула Україну та Східну Європу перед початком Другої світової війни. Тоді було дуже багато єврейських погромів, що змусило їх тікати. На жаль, це сталося з багатьма моїми родичами, яких у мене не було можливості бодай  побачити, бо вони померли до мого народження. Однак наша українська історія - це частина моєї історії. І я цим пишаюся!

- Це був дуже болісний етап історії. Дідусь вам щось розповідав про свій український період життя, були якісь світлі спогади?

- Мій благословенної пам'яті дід завжди ідентифікував себе здебільшого як частину єврейської ортодоксальної спільноти, ніж українцем, адже був частиною закритої громади. Однак багато страв, які він любив - українські.🤤

- Бабуся вам їх готувала?

- Моя бабуся родом з Угорщини, тому готувала як угорка, але за нашими єврейськими традиціями. Ми їмо багато маринованих овочів, риби, м'ясних та кондитерських страв. Мій дідусь любив їсти рибу від голови до хвоста, і навіть очі! Для мене, як для дитини, це було страшно, але дивно!

- Два роки тому ви вперше відвідали нашу країну. Київ, який ви побачили, різнився від ваших очікувань?

- Мені сподобався Київ😍. І він мені нагадав чимало прекрасних європейських міст, де я була. Мені сподобалися зелень і планування міста з відкритими парками та деревами серед головних доріг. Будівлі - це суміш старої та нової архітектури. І мені до вподоби, яке, разом з цим, сучасне ваше місто!

- Українська традиційна кухня, звісно, передбачає небагато варіантів для веганів (Маїм Бялик - веган і навіть присвятила цьому кулінарну книгу. - Авт.). Але, можливо, ви встигли щось спробувати?

- Я була доволі обережною! Здавалося б, салати "безпечні" для мене, але... так, м'яса було набагато більше, ніж я очікувала! 😏

"Іноді люди не люблять мене через мої принципи"

- Ми передусім знаємо вас як талановиту комедійну актрису. Але у вас науковий ступінь з нейробіології, а ще ви написали чудову книгу, яка надихає бути супердівчиною. Що порадите українкам, які бояться про щось мріяти, бо не вписуються в канони?

- Дівчатка, нас обмежує тільки власна уява! Так багато зараз можливо в світі, пов'язаному та взаємопов'язаному завдяки Інтернету.☝ І це дивовижна річ!😊

Фото: Dove Shore

- Але ви й самі не типова голлівудська зірка. Відверто ділитеся  своїми тривогами та слабкостями в соцмережах, публікуєте не гламурні фото. Вам часто доводилося порушувати шаблони і чи не заважає це вашій кар'єрі?

- Це абсолютна правда! Думаю, це допомагає мені, як людині, залишатися собою. І я думаю, що це відбивається на моїй кар'єрі. Я б не хотіла, щоб хтось прагнув зробити з мене ту, ким я не є.

Я іноді змушую людей не любити мене через мої принципові погляди: стосується це годування грудьми, природних пологів, прав жінок або навіть Ізраїлю. Але всі ми - частина великого світу, де достатньо місця для різних думок.

Фото: Dove Shore

"Люблю Емі за людяність і "нормальність"

- У нас, як і в усьому світі, зараз чекають фінальну серію "Теорії великого вибуху". Тепер, коли зйомки вже позаду, скажіть, за чим сумуватимете найсильніше?

- Я сумуватиму за усвідомленням, що можу бачити своїх друзів і колег щодня😔. Бути актором - означає завжди бути в пошуках наступної роботи. Упродовж дев'ятьох років мені не треба було шукати.

- Ваша героїня Емі допомогла створити абсолютно нову рольову модель для мільйонів дівчат. Що ви додали їй від себе?

- Думаю, моя героїня - це чудовий приклад поєднання розуму, впевненості в собі, людяності й "нормальності". Люблю, як Емі говорила, "те, що у неї на думці", та її дивовижну терплячість стосовно Шелдона.😉

Фото: cbs.com

- Цей серіал став подією в історії ТБ. Як ви самі оцінюєте його внесок у сприйняття звичайними людьми вчених?

- Чудово знати, що ми надихаємо молодь спробувати подивитися на науку як на те, що можна прийняти й полюбити. Я любила це роками! І я також думаю, що комедія, створена нашими сценаристами, універсальна! Люди з усього світу люблять цих персонажів. І бути частиною цього - особливе почуття.

Фото: cbs.com
Матерiали по темi
Науковий блогер Ольга Маслова: "Ненавиджу "Теорію великого вибуху "- це набір кліше"
Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту