Зірки боксу України дали прогноз на чемпіонський бій Ломаченка з Кемпбеллом

Фото twitter.com/trboxing
Напередодні поєдинку українського чемпіона і британського претендента, за одразу три пояси за різними версіями, прогнозами та очікуваннями з "Йодом" поділилися знамениті в Україні представники цього виду спорту.

У ніч з 31 серпня на 1 вересня в Лондоні відбудеться поєдинок за пояси чемпіона світу з боксу за трьома версіями у вазі до 61,2 кг. Два титули (WBA і WBO) належать нашому Василю Ломаченку, ще один (WBC) - вакантний і претендентами на нього є Лома та його суперник, англієць Люк Кемпбелл.

Він ровесник Васі, йому теж 31 рік. Також, як і Ломаченко був чемпіоном Олімпіади-2012 в Лондоні. Теж досить успішний на професійному рингу (20 перемог і лише 2 поразки).

У чому разюча відмінність, так це в антропометрії: Люк на пів голови вищій за Васю, а різниця в розмаху рук (важливий фактор у боксі) взагалі жахлива - 15 сантиметрів. Тому на любителів боксу та на самих суперників чекає досить інтригуючий бій. Який буде його хід і чого нам чекати в результаті - про це "Йод" розпитав українських знаменитостей світу боксу.

Віктор Вихрист

- Від поєдинку чекаю перемоги Васі - чого ще чекати?! - каже чемпіон Європи 2018 року і переможець Європейських ігор 2019 року, супертяж Віктор Вихрист. - Причому, перемоги нокаутом. Хоча й не думаю, що бій буде легким, особливо перші його раунди.

 - Василю ще не доводилося боксувати проти суперника, який настільки перевершує його в розмаху рук і в зрості. Це додаткова складність?

- Повірте існують спеціальні способи і прийоми проти таких довгоруких бійців. Їх маса насправді! І Вася їх усі знає - кому, як не йому знати: він же найкращий боксер світу!

- Чи вірите в дострокову перемогу?

- Думаю, буде виграш Васі нокаутом у 6-му раунді. Або в проміжку між 5-м і 10-м.

Денис Берiнчик. Фото K2 Promotions

- Кемпбелл - дуже високий хлопець, габаритний, розмах рук побільше у нього, - продовжує тему переваги британця в антропометрії срібний призер Олімпіади-2012, колега Ломаченка по легкій вазі (до 61,2 кг) Денис Берінчик. - Але коли Василь перейде в ближній поєдинок, то Кемпбеллу буде дуже незручно: якщо він стане "зависати" в просторі, то Ломаченко буде його карати.

- Ваш прогноз на бій?

- Бокс є бокс, і іноді все може вирішити тільки один удар... Але, думаю, перемога буде все ж за Ломаченком. І все буде залежати тільки від нього. Буде обрана правильна тактика, яку Василь розробив зі своїм батьком і тренером Анатолієм Миколайовичем -  тільки вона і матиме значення. А також супертехніка-"Матриця" від Ломи.

Володимир Золотарьов

- Не впевнений, що в цьому поєдинку варто чекати перемоги Васі нокаутом, - вважає заслужений тренер України, колишній наставник братів Кличків Володимир Золотарьов. - Обидва боксери добре дихають, дуже витривалі. До того ж, по-перше, ми точно не знаємо, що там у Васі з рукою, яку він травмував у попередньому поєдинку; по-друге, я чесно кажучи, бачив не так багато боїв Кемпбелла, тому мені складно судити, в якій він формі зараз. Але з тих фрагментів старих поєдинків, видно, що боксер британець непоганий, грамотний, тож Ломаченку не буде просто. Тим паче, Вася ніколи на моїй пам'яті не боксував з таким високим суперником. У цьому складність.

Тому мій прогноз такий: буде цікавий поєдинок, в якому обидва боксери не потраплять під нокаутуючий удар, і в підсумку поєдинок триватиме всі 12 раундів. А через те, що клас Ломаченка все ж вище, то й перемога дістанеться йому.

- Проти високого і довгорукого спортсмена шанси Василя - в ближньому поєдинку?

- Не сказав би. Вася дуже добре працює і на дальній, і на середній дистанціях теж. Але головний козир Василя - швидкість, у цьому з ним мало хто в світі зрівняється.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту