Фото: Unsplash

Зміни клімату впливають на розумові здібності людей

Через глобальне потепління люди буквально тупішають 😥.

Через глобальне потепління у повітря потрапляє дедалі більше CO2. Вчені у новому дослідженні заявляють, що від цього люди можуть швидко втратити здатність зосереджувати увагу на чомусь та навчатися.

Дослідники з вчених з Університету Колорадо, Боулдер, Колорадської школи громадського здоров’я та Університету Пенсільванії моделювали різні ситуації щодо майбутнього планети. Для цього вони просили студентів виконувати різні завдання у приміщеннях, де була різна кількість кисню, і спостерігали за ефективністю їх діяльності.

Виявилося, що у тих приміщеннях, де була висока кількість вуглекислого газу, студенти демонстрували гірші показники  якості виконаних завдань. Вчені припускають, що це відбувається через те, що клітини не отримують достатню кількість кисню і не можуть нормально функціонувати. Те ж саме стосується клітин мозку.

За прогнозами вчених, наше майбутнє - зовсім не яскраве: когнітивні здібності людини зменшаться на 25% ще до 2100 року, а згодом - на усі 50%. 

Матерiали по темi
Водоспад Вікторія в Африці обмілів. Є побоювання, що він скоро зникне назовсім
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту