Знаменитий футболіст самотужки відбився від озброєних ножами бандитів (ВІДЕО)

Озіл і Колашинац (праворуч) - друзі по команді та у житті.
Сеад Колашинац з лондонського "Арсеналу" - крутий! Він захистив себе і партнера по команді Месута Озіла від грабіжників.

Герой дня в світі футболу - боснійський захисник "канонірів". Правда, проявив він себе не на стадіоні, а на вулицях Лондона.

Інцидент стався вчора ввечері. Сеад Колашинац і його друг, зірка "Арсеналу" Месут Озіл пересувалися на престижному Mercedes G-Class останнього. І привернули увагу кількох людей на скутерах. Коли авто зупинилося, невідомі в закритому одязі та в мотоциклетних шоломах з ножами в руках кинулися до машини, спробувавши відкрити двері. Але Сеад Колашинац сам вискочив з машини і розігнав озброєних бандитів! Бійки, як такої не було, але, схоже, такого напору від футболіста злочинці не очікували.

Озіл в цей час побіг за допомогою до турецького ресторан, з персоналом якого був знаймив. Коли з ресторану вибігла підмога, бандити втекли на скутерах, а на місце події приїхала поліція. Вони  опитали свідків, в тому числі й Колашинаца з Озілом. Повідомляється, що спортсмени не постраждали. Однак, і грабіжникам вдалося втекти теж: шоломів вони не знімали, тому ідентифікувати їх буде непросто.

Ну, а сам Сеад Колашинац "прокоментував" те, що трапилося красномовним твітом.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту