Фото: Aaron Burden / Unsplash

Знайдено спосіб, як зупинити глобальне потепління

Для цього знадобляться дерева. Точніше, трильйон дерев.

До 2050 року людство може зникнути з лиця Землі через глобальне потепління. Рівень Світового океану піднімається, вчені фіксують температурні рекорди у багатьох країнах. Загроза вимирання ніколи ще не була настільки реальною.

Та чи є розв'язання цієї проблеми? Зменшити викиди від фабрик і транспорту - так. Перейти на альтернативні джерела енергії - так. Утилізувати відходи - теж так.

Але ефективності від цього не так багато, стверджують швейцарські експерти. За їх словами, єдиний дієвий спосіб протистояти глобальному потеплінню - це висаджувати зелені зони по всьому світу. Особливо у місцях, де фіксують високий рівень забруднення повітря, пише BBC.

За підрахунками вчених, людству доведеться висадити не менше трильйона дерев, щоб зменшити викиди вуглецю в атмосферу. Це стосується як і зон без флори, так і тих, де ліси систематично вирубували.

Фото: мапа з потенційними місцями для повторного озеленення / CROWTHER

Швейцарці підкреслюють, що запобігти наслідкам глобального потепління можна, використавши всі можливі методи боротьби. Але більшість з них - важкоздійсненні у багатьох країнах світу через їх політику або економічну ситуацію. А висадка дерев - той крок, який вимагає менше витрат і зусиль, тому більш реальний для виконання.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Vladi Smolovich
Во-первых, угроза вымирания иллюзорна. Как показывают палеклиматологические исследования, начавшиеся еще сто лет назад, климатические изменения цикличны. Потепления происходят каждые 110 (поюс-минус 10) тысяч лет (цикл Миланковича). Во время предыдущего потепления температура была на 4 градуса выше нынешней. Сажать деревья - это правильно и здорово, но в слаборазвитых странах массово вырубают леса под пашни, а домашние (и не только) очаги топят дровами.
29 лип 2019 р., 09:10
Борис Христюк
Про глобальне потепління клімату… https://youtu.be/jQpqhRUNcQI О глобальном потеплении климата… https://youtu.be/GZlCdV8e3Cs
5 лип 2019 р., 11:28
Юрій Петров
розкажіть це вуйкам в Карпатах,що від вирубування вікових лісів у них всі біди,а далі буде ще гірше.Але кому я це пишу.
5 лип 2019 р., 11:17
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту