Знімуть нове шоу про фантастичних звірів з "Гаррі Поттера"

Фото: Instagram fantasticbeastsmovie

Не "Гаррі Поттер", звісно, але теж "нічогенько".

Британський мовник BBC разом з кінокомпанією Warner Bros. знімає нове шоу про фантастичних звірів за мотивами книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, пише Variety.

Поки що програму називають "Фантастичні звірі: історія природи". У ній розкажуть про походження та існування міфічних істот "поттеріани" та дослідять їхній зв`язок з реальними тваринами. Також розкажуть про кентаврів, качкодзьобів, райських птахів, фенікса, гігантського кальмара та багатьох інших.

Основною метою цього шоу автори називають - показати як тісно переплетені тварини реального світу, міфологічні істоти і звірі чарівного світу.

"Цього року ми заглиблюємось у міфічні та магічні істоти та чудеса природного світу. Світ чарівників поєднався з деякими спеціальними партнерами, щоб створити новий видатний проєкт про найнеймовірніших звірів у світі, яких ми знаємо і любимо", - пишуть на офіційній сторінці шоу в Instagram.

Там будуть використовуватись сцени з серії фільмів "Фантастичні звірі" та кадри з архіву BBC Natural History Unit. А вестиме програму британський актор і комік Стівен Фрай, який раніше начитував аудіокниги із серії "Гаррі Поттера".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту