Фото: @RaeElle

Знуджений бульдог на ім'я Поппа став символом ізоляції на карантині

В Інтернеті розчулилися фотографією собаки, який сидить вдома і з сумом спостерігає за дітьми на вулиці.

У Твіттері почали постити фотографію бульдога, який вкрай втомився сидіти в чотирьох стінах. Собаку звуть Біг Поппа (Big Poppa) і він дуже страждає від того, що не може вийти на вулицю.

Власниця бульдога, 38-річна художниця костюмів Рашида Елліс розповіла BuzzFeed, що її вихованець справді не виносить ізоляції.

"Він виходить на балкон і дивиться на людей. Багато спить. Став трохи повільним. Він не такий щасливий і веселий, як завжди. Напевно, він втомився від того, що з ним граю тільки я", - розповіла Рашида.

Поппа обожнює дітей і сумує від того, що не може з ними пограти.

Засмучена мордочка бульдога настільки зворушила користувачів у Твіттері, що ті погодилися знайти вакцину проти коронавірусу тільки заради того, щоб Поппа зміг вийти на вулицю.

Рашида вважає, що популярність фото Поппи можна пояснити тим, що в реакції бульдога люди пізнають власні відчуття від карантину.

"Коли люди дивляться на фото, вони можуть зрозуміти, що відчуває собака. Ми не можемо робити речі, які робили раніше, ми не можемо зустрічатися з друзями", - додала Рашида.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Svitlana Sierikova
А може йому набридло, що хозяйка весь час з ним дома?
26 квіт 2020 р., 11:35
viktor markovych
А мені подобається сидіти на карантині (ненавиджу виходити на вулицю)
26 квіт 2020 р., 00:58
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту