Фото: Людмила Котубей/Фейсбук

Золота гречка, кур'єри Glovo та бізнес на чергах: як українці жартують щодо карантину через коронавірус

Ще не минула доба після оголошення обмежувальних заходів, як люди зійшли з розуму і вирішили запастися продуктами на випадок "апокаліпсису". А розсудливі вирішили над цим пожартувати 😅.

12 березня в Україні розпочинається тритижневий карантин. Його мета - запобігти поширенню коронавірусу країною. Нагадаємо, поки в Україні зафіксували тільки одного хворого вірусом у Чернівцях.

Попри переконання влади, що продуктів вистачить усім, українці пішли атакою на супермаркети й почали вигрібати продукти "на випадок кінця всього". На їхню думку, такими продуктами є сіль і гречка, які найбільше виносили панікери з магазинів.

Жартівники (та й просто розважливі люди) не змогли обійти цей факт стороною і заповнили стрічки саркастичними висловлюваннями й картинками.

Вийшло добре 🤣.

Ті ж, кого факт навали українців на супермаркети не здивував, жартують над коронавірусом та карантином. 

Ми теж не втримались 😜.

А найвідчайдушніші навіть проводять тематичні заходи, які під забороною. І відразу попереджають: вони нелегальні 😆.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту