Золота капа в роті та кров на обличчі - новий кліп Юрія Бардаша

Фото: Instagram george.bardash

Український продюсер, музикант та колишній учасник гурту "Грибы" Юрій Бардаш презентував свій новий кліп. Відеоробота на пісню "NET" дещо незвична та насторожлива. Сам музикант описав її, як "казка про неприйняття", пише BURO.

Кліп повністю анімаційний, а сам Youra (Юрій Бардаш) - цифровий аватар. У роті виконавця - золота капа, а на обличчі -  краплі крові. Атмосфера якась навіть апокаліптична: психоделічні спалахи, моторошні пейзажі, поле, де розчавлені манекени, спалені автівки та літак після катастрофи. А в небі ще й видніється щось схоже на НЛО. 

Малювали відеороботу Маша Дмитрова і Анатолій Бєліков. А от сама пісня має соціальний підтекст. Тільки вдумайтесь в головну фразу: "Жизнь - это боль, жизнь - это бой". Це так схоже на Юрія Бардаша.

Матерiали по темi
Юрій Бардаш поділився особистим в першій серії документалки про музику "Поток" (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту