Зухвалість у кожному кадрі. BRAII випустили новий кліп та анонсували альбом (відео)

The Slipping - так називається нова відеоробота групи BRAII, знята в стилі роуд-муві. Це семихвилинний ролик про пристрасть, пригоди й прояв таємних фантазій.

Режисером відео є одеський оператор Павло Федоров. Роль партнера Оксани Бризгалової, солістки групи, зіграв басист іншого бенду з Америки The Gitas. У кліпі він з'являється в образі мандрівника, який розкриває в головній героїні всі порочні сторони її душі ?.

"Ця робота - свого роду міні-фільм", - коментує Оксана.

А ми не можемо з нею не погодитися, оскільки кожна сцена кліпу ніби переносить тебе у добротне голлівудське кіно з поганими хлопцями, наркотиками й придорожніми барами, просякнутими міцним віскі ?.

The Slipping увійде до майбутнього альбому групи Lovely Dark Things, прем'єра якого запланована на 8 листопада.

Так і помічаємо у себе в календарі. І прикріплюємо посилання на його прослуховування, щоб першими оцінити якісний український саунд ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту