Зупинити поширення коронавірусу допоможуть льодяники з крохмалем, - вчені

Фото: Unsplash by Markus Spiske

Вчені з Університету Центральної Флориди придумали ще один спосіб, який, можливо, зможе зупинити поширення коронавірусу. Їхня ідея - льодяники від кашлю з крохмалем. Новий проєкт науковців уже отримав фінансування, пише News Medical.

Суть проста: під час будь-якого вірусу людина кашляє та чхає, і в цей час зі слиною поширюються мікроби та заражають інших. Крохмаль же зробить слину більш в`язкою. В такому випадку вона не розлітатиметься, а падатиме на землю.

Під час досліджень нового способу боротьби з COVID-19 вчені помітили, що він справді допомагає зменшити радіус поширення вірусу. За попередніми підрахунками, при одночасному використанні маски і льодяників з крохмалем дистанцію можна буде скоротити до 60 сантиметрів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту