Звільнених українських моряків зустріли короваєм з сіллю та нагородили (фото)

Фото: Facebook ВМС ЗС України
Прямо в аеропорту "Бориспіль" хлопцям вручили нагороди та чергові військові звання.

Як відомо, сьогодні в Україну з Російської Федерації повернулись ув'язнені. Більша половина полонених - моряки. Військово-морські сили Збройних Сил України вирішили традиційно, по-українськи, зустріти звільнених. Прямо в аеропорту "Бориспіль" хлопців привітали короваєм з сіллю та нагородили, пишуть ВМС ЗС України у себе на Facebook.

Фото: Facebook ВМС ЗС України

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко вручив нашим військовим нагороди та чергові військові звання.

"Наразі хлопці проходять медичний огляд з метою визначення стану здоров'я після жахливих умов російських в' язниць. По завершенню огляду військові роз'їдуться по домівках на заслужений відпочинок", - повідомляють ВМС ЗС України у себе на Facebook.

Фото: Facebook ВМС ЗС України
Матерiали по темi
Хвилюються і дякують людям, - звільнені українці дають перші коментарі після приземлення в Україні (відео)
Матерiали по темi
Як у Борисполі зустрічали звільнених українців (фоторепортаж)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту