Зворушлива акція від МОЗ: подякуй медику за працю, розмістивши червону стрічку в соцмережах чи на зап'ясті

Міністерство охорони здоров'я закликає українців подякувати лікарям за те, що ті стоять на передовій у боротьбі з коронавірусом.

МОЗ ініціює всеукраїнську кампанію #ПідтримуюЛікарів і закликає усіх приєднатися до неї.

"Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства,  — сказав сьогодні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. — Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками й закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів.

Символом акції стала червона стрічка. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки. 

МОЗ закликає усіх розміщувати стрічку на сторінках у соцмережах, завантажити її можна тут. Також стрічку можна зав'язати у себе на зап’ясті.

Звісно, "Йод" також підтримав цю акцію.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту