Зворушливий новорічний ролик нагадує, що час із сім'єю – цінніший за подарунки (відео)

93% людей вважають, що немає нічого важливішого, ніж рідні та близькі.

Нещодавнє опитування у США показало, що 93% людей вважають якісний час, проведений разом з рідними, — єдиним найважливішим елементом для спогадів. 57% опитаних заявили, що вони пожертвують соцмережами, щоб провести більше часу з людьми, про яких вони піклуються. І майже половина (48%) сказали, що готові працювати менше, щоб витрачати більше часу на близьких, пише osvitoria.media.

"Ми можемо не пам’ятати, які подарунки ми отримали, але ми можемо згадати, як це було (до прикладу, святкування Різдва) з людьми, яких ми любимо", — додають експерти.

З нагоди цього дослідженя компанія Chick-fil-A створила ролик про зимові свята, який вчить цінувати час із сім’єю. Дівчинка Сем хоче провести час зі своєю сім’єю, але її рідні не мають вільного часу.

Згодом вона знайшла "Магазин часу" — чарівний світ, в який вона потрапляє через родинний годинник. Там Сем познайомилася з чарівником, який зрештою дарує їй те, про що вона мріяла: можливість зліпити сніговика разом із родиною.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту