Прем'єра кліпу Руслани: популяризація чистої енергії та зйомка на висоті 120 метрів

"Дикі танці" від співачки та Амбасадора відновлюваної енергії у світі ???

У Києві відбувся допрем'єрний показ соціально-музичного відео «МИ ВІТЕР/WE ARE WIND», після співачка виступила та презентувала новий, однойменний міні альбом.

Кліп знятий на вітряку на Херсонщині та зроблений на зрізі поп-музики та соціальної футуристики.Руслана танцювала на башті вітрогенератора на висоті 120 метрів. Оригінальна пластика співачки та неймовірні краєвиди, перемішані з доданою реальністю, навіть при перегляді викликають легке запаморочення.???

Також співачка поділилась з гостями бекстейджем зі зйомок.

Серед присутніх були представники індустрії відновлюваної енергетики – Олександр Домбровський, Андрій Конеченков, Віктор Куртєв, голови асоціацій та великих підприємств, академіки, представники депутатського та дипломатичного корпусу, уряду та громадських рухів, а також колеги Руслани по сцені: Валерій Харчишин («Друга ріка»), Олег Михайлюта (Фагот «ТНМК»), Vlad Darwin (Влад Дарвін), Ігор Кондратюк, Катерина Осадча, Світлана Кузьменко (дружина Андрія Кузьменка «Скрябіна»), Соломія Вітвіцька .Такої багатогранної та бурхливої аудиторії не чекала навіть сама Руслана і була вражена, як людей може поєднати ідея чистого майбутнього.

Як співачка, я використовую мікрофон на сцені для того, щоб закликати людство переходити на чисту енергію. Своє місце у цьому житті я знайшла. І обрала це як своє кредо. Все, що я робила до цього, є логічним шляхом до цієї крапки й цього меседжу, до цієї важливої місії. Сьогодні сцену, мікрофон і свою діяльність я розглядаю як призначення для популяризації чистої енергії через поп-культуру, створення нової культури енергії, яку ми назвали «Art of Energy» – творіння енергії серцем. Це ширше і глибше ніж просто технології чи алгоритми, це філософія, це внутрішній всесвіт людини та неосяжні горизонти майбутнього» –
прокоментувала Руслана.

Велика прем'єра кліпу «Ми вітер» відбудеться 5 березня на музичних каналах та на офіційному YouTube-каналі Руслани!

«Що далі? Продовжувати робити музику на чистій енергії та знімати особливі відео, що будуть максимально видовищні, ефектні та привертатимуть увагу людей та людства до даної теми та проблематики. Ми повністю відмовляємося від формату простих соціальних відео і максимально переходимо на стиль поп-арт культури» - доповнила Руслана.
доповнила Руслана.
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту