Зйомки нової комедії студії "Квартал 95" завершились нагородженням сценариста та оператора проєкту

Фото: прес-служба "Квартал 95"
Вони набрали найвищий бал глядацького голосування у рейтингу "Знято в Україні.TV: краще за 10 років".

Днями в Києві завершилися зйомки 4-серійної пригодницької комедії від студії "Квартал 95" - "Втікачі". Це вже другий з чотирьох телефільмів, які Студія знімає для каналу "Україна" у 2020 році.

В центрі сюжету перебуває сім'я Гуманних, яка потрапляє в несподівану ситуацію. Їм стає відомо про махінації в банку, після чого на них нацьковують кілерів, і сім'ї доводиться бігти в забуте богом СМТ. Там Гуманні замість того, щоб сидіти тихо, вступають в конфронтацію з місцевими жителями, а потім і з мафією в особі міської влади, яка перетворила прекрасний гранітний кар'єр на сміттєзвалище. Головні ролі в проекті виконали: Ніна Гогаєва, Андрій Самінін, Михайло Плавак і Вероніка Лук'яненко. Також в серіалі грають Дмитро Чернов, Віктор Жданов, Олена Хахлаткіна і інші.

"У цій історії буде відбуватися багато подій, різних пригод з нашими героями, тому вона і захоплююча. Тут намішано багато всяких нашарувань - і жанрових, і подієвих, так що, загнати в рамки одного жанру наш проект ніяк не можна. Кому-то він здасться сімейною мелодрамою, для когось - пригодницьким екшном з елементами комедії та детективу. А ще на цьому проекті мені дуже сподобався наш акторський ансамбль. По правді, з деякими акторами я хотів попрацювати вже давно, і я сподіваюся цей наш спільний проект у багатьох глядачів залишить приємні враження", - каже режисер Андрій Сілкін. 

Фото: прес-служба "Квартал 95"

До речі, в одній з ролей в цьому 4-серійному фільмі зіграє зірка "Жіночого Кварталу" Анастасія Євтушенко. Актриса з'явиться в незвичному для себе образі - брутальної барменши.

"Моя Людка - дуже характерний персонаж: їй подобається крутити мужиками, а ще вона розмовляє на своєрідному сленгу. Багато її слів я чула вперше в житті", - коментує Анастасія.

Фото: прес-служба "Квартал 95"

До слова, зйомки цього проекту завершилися на приємній ноті - буквально напередодні на урочистій церемонії рейтингу "Знято в Україні. TV: краще за 10 років" були оголошені переможці, серед яких виявилися і творці "Втікачів". Так, кращим сценаристом був визнаний Олександр Щур, а найкращим оператором-постановником - Олексій Ламах. Вони набрали вищий бал у глядацькому голосуванні.

Серед лідерів цього рейтингу, в якому визначають фахівців національного кіновиробництва, не можна не згадати і інших переможців, які представляють студію "Квартал 95". Так, кращим режисером-постановником в експертному голосуванні був визнаний Андрій Яковлєв, а кращим актором - виконавець головної ролі в цьому ж серіалі - Станіслав Боклан. Всього у рейтингу взяли участь 90 проектів і 900 професіоналів.

Фото: прес-служба "Квартал 95"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту