Atlas Weekend переносится на 2021 год

Фото: Instagram atlasweekend

Музыкальный фестиваль Atlas Weekend переносится на 2021 из-за коронавируса, пишут на официальной странице в Instagram.

Новые даты Atlas Weekend: 6 - 11 июля 2021.

"Мы не можем подвергать риску гостей, команду и артистов фестиваля, проводя его этим летом", - сообщили организаторы.

Все те, кто приобрели билеты, смогут посетить ее в следующем году. Если же гости не смогут воспользоваться билетами в 2021-ом году, то их можно будет сдать и вернуть деньги.

"Мы в переговорах со всеми артистами, чтобы уже заявленный лайнап был полностью сохранен. Также вас ждут анонсы еще многих новых артистов, которые присоединятся к фестивалю, - уверяют организаторы Atlas Weekend. - Это самое трудное решение, которое нам когда-либо приходилось принимать. Последний месяц мы не теряли надежды и работали над созданием AW 2020, рассматривали различные варианты выхода из кризиса и до последнего верили, что у нас будет возможность встретиться с вами этим летом. Но, наблюдая за развитием событий в мире и общаясь с нашими европейскими коллегами, мы пришли к выводу, что перенос - единственное правильное решение в этой ситуации", - добавляют они.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Фестиваль Atlas Weekend переноситься на 2021 рік Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend перенесено на наступний рік. У зв’язку із пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа. Нові дати Atlas Weekend: 6–11 липня 2021 року. Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, є дійсними на AW 2021. Наразі ми в переговорах із артистами, щоб лайнап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси багатьох артистів, що приєднаються до фестивалю наступного року. Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Ми до останнього не втрачали надії та працювали над створенням AW 2020, розглядали різні варіанти виходу з кризи та вірили, що в нас буде можливість зустрітись з вами цього літа. Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення — єдине вірне рішення в цій ситуації. Друзі, ми закликаємо вас в черговий раз висловити свою любов до фестивалю. Скористайтесь вашими квитками на Atlas Weekend 2020 наступного року — так ви підтримаєте фестиваль і допоможете зробити його ще яскравішим та крутішим в 2021. Всі, хто не в змозі бути з нами наступного року, матимуть можливість повернути кошти. Незабаром ми опублікуємо детальні інструкції, як це зробити. Відповіді на можливі питання ми зібрали для вас у F.A.Q. Розділ буде постійно оновлюватися. Посилання на F.A.Q. у шапці профілю. Зі всіма запитами та пропозиціями ви завжди можете звернутися на нашу пошту [email protected] Ми надзвичайно вдячні кожному з вас за те, що ви вірите в Atlas Weekend і залишаєтеся з нами та щиро цінуємо підтримку наших партнерів в прийнятті такого складного рішення. Попереду у нас цілий рік, аби зробити фестиваль ще більш масштабним і реалізувати багато нових ідей у наступному сезоні. А також вже зараз ми розпочинаємо роботу над особливим осіннім спецпроектом Atlas Weekend, деталі якого повідомимо зовсім скоро! Це не фінал фестивальної історії, а лише пауза перед довгоочікуваним AW 2021. Бережіть себе і близьких. З любов'ю, команда Atlas Weekend 💛

Публикация от Atlas Weekend (@atlasweekend)

Дарина Коберская
Для публикации комментариев нужно авторизоваться!
Через социальные сети
Через почту
Andrew Okhota
Перенесли на 2021 год, а могли перенести в Minecraft https://knife.media/block-by-blockwest/
30 апр. 2020 г., 9:23
Вы
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Все права защищеныРазработано Wander Black
Мы собираем и используем cookie для того, чтобы формировать достоверную статистику и делать контент интересным для каждого из наших читателей. Что такое cookie-файлы, как их включить / выключить, вы можете прочитать здесь.Редакция уважает авторское право, поэтому, если хотите перепечатать любой наш материал, напишите нам.
Поиск
Войти
Через социальные сети
Через почту