Дети позвонили по президентскому "айфону" премьер-министру, главе СБУ и Андрею Богдану (видео)

Владимир Зеленский опубликовал новое видео, посвященное Дню Святого Николая. В нем мальчишки с помощью спецсвязи задают вопросы чиновникам.

Президент сделал пост в Фейсбуке, в котором говорится:

"Сьогодні Прем’єр-міністр, очільник СБУ та керівник мого Офісу відповідали на найскладніші запитання – від оцих двох хлопчаків. Батьки Артема та Микити загинули у війні на Донбасі. Якось діти зізналися опікунам, що мріють мене побачити. А я мрію, щоб бажання всіх дітей України здійснювалися. Тому сьогодні я розповів, як воно – бути Президентом України. І натякнув, що в нашій країні тепер можливо все. Їм варто мріяти і впевнено йти до своєї мети без страху.

А от посадовцям, яким додзвонилися Артем і Микита, було складніше. Довелося звітувати, коли будуть хороші дороги, коли подолаємо корупцію, а також щодо інших складних питань. Ці діти – наше майбутнє. І саме перед ними кожен з нас має бути готовим звітувати щомиті. А кожного дня ми маємо здійснювати їхні мрії. Бо такі мрійники зроблять нашу Україну сильною і щасливою.

Зі Святим Миколаєм!"

А вот и видео:

Пётр Йодченко
Для публикации комментариев нужно авторизоваться!
Через социальные сети
Через почту
Анатолий Ткачук
Так кому больше нужен был этот пиар и встреча? Маленьким хлопчикам или скромному малому?
19 дек. 2019 г., 23:46
Вы
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Все права защищеныРазработано Wander Black
Мы собираем и используем cookie для того, чтобы формировать достоверную статистику и делать контент интересным для каждого из наших читателей. Что такое cookie-файлы, как их включить / выключить, вы можете прочитать здесь.Редакция уважает авторское право, поэтому, если хотите перепечатать любой наш материал, напишите нам.
Поиск
Войти
Через социальные сети
Через почту