Катя Осадчая, Юрий Горбунов, Jamala и другие звезды показали свои традиционные наряды в День вышиванки

Фото: Instagram gorbunovyuriy
Соцсети украинского шоу-бизнеса - в украинских традиционных узорах.😊

21 мая в Украине отмечают День вышиванки. Звезды украинского шоу-бизнеса на своих страницах в Instagram с самого утра публикуют фотографии в наших традиционных нарядах. Кто-то удивляет старинными рубашками, кто-то современными дизайнерскими вышиванками. 

Смотрим нашу подборку селебритис в украинских нарядах.😊

Jamala

Екатерина Осадчая и Юрий Горбунов

ONUKA

Потап

NK

DZIDZIO

Ирина Билык

Лилия Ребрик

Евгений Клопотенко

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Раніше я купував просто гарненьку вишиванку. Чорну, зелену, синю - брав ту, де подобається колір та візерунок. І це була моя помилка. Я почав вивчати. Дізнався, що у кожному регіоні є своя особлива вишивка - унікальний код краю. Вирішив зробити собі вишиванку по всім правилам, з візерунком, характерним для Київщини. Та червона, що на мені - та сама. Я її одягнув і все зрозумів. Відчуття, ніби народився в ній. Це моє рідне, близьке до серця. Це я. Моя історія, моє минуле, теперішнє та майбутнє. Тому щиро раджу вам теж розібратися у цьому питанні та зробити собі вишиванку з орнаментом та стилем вашого регіону. Тільки-но вона торкнеться вашого тіла - ваше самосприйняття зміниться. Ви відчуєте міцнішу приналежність до свого коріння. Ви станете ще більше українцями. ⠀ Бо вишиванка - це дуже сильний енергетичний елемент. Виконує не декоративну, а сакральну функцію. І доводить, що українці - єдина нація. Якщо цікаво, то подивіться на цю тему дослідницький проєкт «Код нації», є на ютубі, про вишиванки там йде мова з 30-ї хвилини. ⠀ І наостанок. Давайте одягати вишиванку не тільки по святах. Бо вишиванка - це любов. Безумовна. Вона не потребує приводів. Цьом. ——— Червону вишиванку, що на мені, зробила неймовірна @yuliya_magdych. Це моя перша вишиванка, в якій зашифрован особливий код.

Публикация от Ievgen Klopotenko (@klopotenko)

MONATIK

Камалия с дочерьми

Леся Никитюк

Актеры студии "Квартал 95"

Ivan NAVI

Григорий Решетник с женой

Тоня Матвиенко и Арсен Мирзоян

Дарина Коберская
Для публикации комментариев нужно авторизоваться!
Через социальные сети
Через почту
Вы
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Все права защищеныРазработано Wander Black
Мы собираем и используем cookie для того, чтобы формировать достоверную статистику и делать контент интересным для каждого из наших читателей. Что такое cookie-файлы, как их включить / выключить, вы можете прочитать здесь.Редакция уважает авторское право, поэтому, если хотите перепечатать любой наш материал, напишите нам.
Поиск
Войти
Через социальные сети
Через почту