Зеленский записал видеообращение о чиновниках: "Им всем - фиолетово" (видео, полный текст)

Фото: facebook.com/zelenskiy95
Президент Украины предложил люстрировать тех, кто был у власти последние 5 лет - в том числе Порошенко.

Владимир Зеленский записал новое видеообращение к народу. В нем действующий президент Украины говорит о своих первых впечатлениях от общения с чиновниками всех уровней. Публикуем текст речи полностью, без изменений, на языке оригинала:

"Привіт. Хочу поділитися тим, що наболіло. За менш ніж 2 місяці на посаді, а особливо після останніх поїздок країною, відчуття одне: просто бракує цензурних слів. Я щодня спілкуюся з чиновниками різних рівнів і розумію: це – безнадійний діагноз. Біло-сині, червоно-білі, помаранчеві, бордові, рожеві… Насправді – вони всі однієї масті, їм усім – фіолетово.

Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу? Для чого міністри, які розказують, що українці дуже багато їдять, які будуть дороги лише у власному Фейсбуці і народжують дітей в Америці, які угробили здоров'я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок? Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити лише власну печінку? Для чого міністр економіки часів Януковича, який називає громадян "ублюдками", вибиває з рук телефони і обіцяє дати їм усім по пиці? Я щодня ламаю голову – що з ними робити?

Може, обміняти їх усіх на наших полонених? А може, одягнути на них браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову?

Думаю, найменше, що можна зробити зараз - позбавити їх назавжди можливості брати участь в управлінні державою. Нас звинувачують, що ми хочемо відмінити люстрацію. Щоб усі зрозуміли – ми не збираємося відміняти люстрацію, ми пропонуємо її посилити.

Нами напрацьовано законопроект "Про розширення норм закону про очищення влади". Пропоную до переліку осіб, які підпадають під люстрацію, додати: президента України, всіх народних депутатів України, голову Верховної Ради, членів Уряду, генерального прокурора, голову СБУ, голів антимонопольного комітету і Фонду держмайна, голів державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівництво оборонних підприємств, які обіймали посади з 23 лютого 2014 по 19 травня 2019 років.

Цей законопроект – тільки суспільна оцінка їхньої діяльності. Впевнений, що дії усіх зазначених осіб у майбутньому отримають справедливу юридичну оцінку.

Редакция Йод.media
Для публикации комментариев нужно авторизоваться!
Через социальные сети
Через почту
Вы
Войти
Через социальные сети
Через почту