Зеленский записал видеообращение о чиновниках: "Им всем - фиолетово" (видео, полный текст)

Фото: facebook.com/zelenskiy95
Президент Украины предложил люстрировать тех, кто был у власти последние 5 лет - в том числе Порошенко.

Владимир Зеленский записал новое видеообращение к народу. В нем действующий президент Украины говорит о своих первых впечатлениях от общения с чиновниками всех уровней. Публикуем текст речи полностью, без изменений, на языке оригинала:

"Привіт. Хочу поділитися тим, що наболіло. За менш ніж 2 місяці на посаді, а особливо після останніх поїздок країною, відчуття одне: просто бракує цензурних слів. Я щодня спілкуюся з чиновниками різних рівнів і розумію: це – безнадійний діагноз. Біло-сині, червоно-білі, помаранчеві, бордові, рожеві… Насправді – вони всі однієї масті, їм усім – фіолетово.

Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу? Для чого міністри, які розказують, що українці дуже багато їдять, які будуть дороги лише у власному Фейсбуці і народжують дітей в Америці, які угробили здоров'я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок? Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити лише власну печінку? Для чого міністр економіки часів Януковича, який називає громадян "ублюдками", вибиває з рук телефони і обіцяє дати їм усім по пиці? Я щодня ламаю голову – що з ними робити?

Може, обміняти їх усіх на наших полонених? А може, одягнути на них браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову?

Думаю, найменше, що можна зробити зараз - позбавити їх назавжди можливості брати участь в управлінні державою. Нас звинувачують, що ми хочемо відмінити люстрацію. Щоб усі зрозуміли – ми не збираємося відміняти люстрацію, ми пропонуємо її посилити.

Нами напрацьовано законопроект "Про розширення норм закону про очищення влади". Пропоную до переліку осіб, які підпадають під люстрацію, додати: президента України, всіх народних депутатів України, голову Верховної Ради, членів Уряду, генерального прокурора, голову СБУ, голів антимонопольного комітету і Фонду держмайна, голів державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівництво оборонних підприємств, які обіймали посади з 23 лютого 2014 по 19 травня 2019 років.

Цей законопроект – тільки суспільна оцінка їхньої діяльності. Впевнений, що дії усіх зазначених осіб у майбутньому отримають справедливу юридичну оцінку.

Пётр Йодченко
Для публикации комментариев нужно авторизоваться!
Через социальные сети
Через почту
Александр Григоренко
Слова, слова, слова... Президент Зеленський добре розуміє значення слова, так як сам довгий час був занятий в шоу розмовного жанру. А як з ділами? В пік повеней 2019 року (з середини травня по 10 червня), коли від "великої воді) постраждали 9 областей, я із зверненням звернувся в Адміністрацію Президента. Своє звернення доповнив чотирьома відеофільмами (два із них можна подивитися на моїй сторінці), в яких на прикладах показав як можна зменшити важкість наслідків дії «великої води», і навіть, в деяких випадках, можливо зовсім запобігти біді. Відповідь з Адміністрації Президента була «фіолетова».
18 авг. 2019 г., 12:51
Вы
Поиск
Войти
Через социальные сети
Через почту